Yeni Motifli Şal Örneği – Şablonlu

 

 

0

 

Yeni Motifli Şal Örneği – Şablonlu

Şal modelleri kategorisine yeni bilgiler eklemeyi ertelemiştim. Bu yazımda sizlere sarı renk çok güzel bir yeni motifli şal örneğinin şablonunu paylaştım. Örneği çıkarıp sizde evinizde yapabilirsiniz. Bu tür çalışmaları yapmayı sevenler için paylaştığım bu güzel çalışmayı umarım beğenirsiniz. Farklı şal yapımı ile ilgili çalışmalara sitemizde yer alan şal modelleri kategorisinden ulaşabilirsiniz. Sizlere her gün değişik şal modelleri ve yapılışlarını anlatan çalışmalar paylaşmaktayım. Umarım beğenirsiniz.

 

 

Motifli sarı şal örneğini bu yazımda paylaştım ve yapmak isteyenler şablondan yararlanıp örneği çıkarttıktan sonra bu güzel şal modelini yapıp keyifle kullanabilirler. Yine evden para kazanmak isteyen bayanlar da bu modeli yapıp, satışa çıkacakları ürün sayısını arttırmış olurlar. Bu tür çalışmaları sizde evinizde yapıyorsanız? mutlaka bize gönderin yayınlayalım.

source : http://crochet103.blogspot.ie/2013/12/scarf.html

pattern shawl – motif châle – Muster Schal

 

 

Daha önce paylaştığımız Yeni Harf Kuklalar - Şablonlu başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir