Yeni Nakışlı Keçe Çanta Modeli – Şablonlu

 

 

0

 

Yeni Nakışlı Keçe Çanta Modeli – Şablonlu

Bu yazımda sizlere çok güzel bir şablon paylaşacağım. Evinizde kolaylıkla yeni nakışlı keçe çanta modelini paylaşacağım şablonu kullanarak yapabilirsiniz. Örnek resimde ki çantanın boyutunu siz kendiniz de belirleyebilirsiniz. Uzun zamandır dikiş nakış kategorisine içerik eklememiştim. Bu yazımla birlikte her gün artık sizlere yeni nakış örnekleri veya çalışmaları paylaşmaya devam edeceğim. Bu yazımda paylaşacağım çalışmayı keçe ile kolaylıkla yapabilirsiniz.

 

 

Örnek resimdeki gibi sizde evinizde bu çalışmayı yapabilir ve keyifle kullanabilirsiniz. Eğer evden para kazanmak istiyorsanız? bu yazımda paylaşacağım çalışmayı yapıp satışa çıkarabilirsiniz. Oldukça kolay olan bu çalışmayı dikiş nakış işleriyle uğraşan herkes yapabilir. Keçe çanta modelinin şablonunu da yine yazımda paylaşacağım.

source : http://hobbywork.ru/sumka-iz-fetra-s-vyishivkoy-vyikroyka/

Stickerei Filztaschen – broderie sentait sacs – embroidery felt bags

 

 

Daha önce paylaştığımız Eski Sandalyelerden Yeni Dekoratif Eşya Yapımı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir