YENİ NİŞANLI SAÇ MODELİ YAPMAK

 

 

0

 

Evde kolay yapılan saç modellerini paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere çok güzel ve eğlenceli bir saç modelinin yapılışını paylaştım.

Evde kolay yapılan yeni nişanlı saç modeli yapmak için paylaştığım çalışmayı sizde evde kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Nişanlı saçı yapmak için paylaştığım bu güzel modeli kolaylıkla yapabilirsiniz.

Evde basit bir şekilde yapabileceğiniz yeni nişanlı saç modeli yapımı için resimli anlatımda detaylı bir şekilde tarif verilmiş.

Kolay bir şekilde yapabileceğiniz bu güzel saç örgüsünü düğün, nişan, sünnet veya çeşitli eğlence etkinliklerinde keyifle kullanabilirsiniz.

Yeni nişanlı saç modeli yapmak için paylaştığım resimli anlatımdaki adımları takip ederek sizde kısa sürede bu güzel saç modelini yapabilirsiniz. Şimdi sizleri resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

yeni-nisanli-sac-modeli-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-6774.html

 

Daha önce paylaştığımız VİDEO ANLATIMLI TIĞ İŞİ KARE MOTİF YAPIMI başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir