YENİ OKUL İÇİN ÖRGÜ SAÇ MODELİ YAPMAK

1x1.trans

Yeni örgü saç modellerini paylaşmaya devam ediyorum .Bu yazımda sizlere çok güzel bir okul için örgü saç modelinin yapılışını anlatan resimli anlatım paylaştım.

Evde kolay bir şekilde bu güzel saç modeli örneğini kız çocuklarınıza yapabilirsiniz. Bu saç örgü modelini üniversiteye giden kızlarınız için de önerebilirsiniz.

Oldukça güzel bir saç örgüsü olan bu örneğin tam anlatımı resimlerde mevcut. Kolay bir şekilde yapabileceğinizi söyleyebilirim. Yeni okul için örgü saç modeli yapmak için resimli anlatımda adım adım aşamalar belirtilmiş.

Sizde kendinize veya çocuklarınıza bu güzel örgü saç modelini yapmaları için önerebilirsiniz. Kuaföre gidip bu saç modelini göstermeniz de yeterli olacaktır.

Şimdi sizleri okul saç modeli yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.


yeni-okul-icin-orgu-sac-modeli-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-6844.html

KOLAY NİŞAN SAÇ MODELİ YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*