YENİ ÖRGÜ KARE MOTİF ÖRNEKLERİ

 

 

0

 

Yeni örgü kare motif örnekleri paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda çok güzel ve birbirinden değişik kare motif örnekleri paylaştım. Örgüden kare motif örneklerini sitemizde bolca bulabilirsiniz.

Hemen bu yazımın altında da kare motif modellerini ve örneklerini bulabilirsiniz. Sitemizde sürekli olarak yapımını ve örneklerini paylaşıyorum. Böylece sizde evde örgü kare motif örneği yapmak isterseniz, paylaşımlardan yararlanabilir ve yapımını öğrenebilirsiniz.

 

 

Anlatımlı videolar ve örnek resimlere örgü işleri kategorisinden de ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri evde kolay yapabileceğiniz ve yapımını öğreneceğiniz yeni örgü kare motif örnekleri ile baş başa bırakıyorum.

Beğendikleriniz hakkında yorum yazarsanız sevinirim. Hatta sizde bu tür çalışmalar yapıyorsanız, facebook sayfamız üzerinden bize gönderebilirsiniz. Kolay gelsin.

source : pinterest.com

 

 

Daha önce paylaştığımız ORİGAMİ KOLAY KELEBEK YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir