Yeni Örgü Paspas Modelleri

1x1.trans

Değişik örgü paspas örnekleri

Farklı paspas modellerini oldum olası sevmişimdir. Evimde olan kare veya yuvarlak paspasları zaman zaman değiştirmeyi istedim. Ancak satın almaya kalkıştığımızda pahalı olanları olduğu gibi ucuz olanlarının da olduğunu gördüm. Ama örgü işi paspas çalışmalarını araştırarak aslında bizde evde kendimiz örebiliriz diye düşünüyorum.

Bu örnekleri de onun için paylaşmak istedim. Özellikle karpuz paspas modelini çok sevdim. Dışı beyaz iple ve içi de kırmızı iplerle örüldüğünde paspas ortaya çıkıyor. Kolay ve güzel bir model.


Farklı paspas örgü örnekleri olarak altta örümcek ağı paspas örneği de var. Bu modeli de sevebilirsiniz. Nasıl yapıldıklarını gösteren anlatımlar yok. Ancak örgü işi paspas yapanlar kolayca modeli çıkaracaktır.

Değişik örgü işi paspaslar sizde arıyorsanız? bu örnekler şimdilik sizlere yardımcı olacaktır diye düşünüyorum arkadaşlar. Bende örgü paspas yapmaya başladım. Örgü arı görünümlü paspas örneği görmüş ve beğenmiştim.

Ama örgü paspas işi hemen kolay biten bir çalışma değil. Sabır isteyen ve zaman alan bir iş. Örgü işi paspas örnekleri arasında bu modelleri sevebilir ve yapmak isteyebilirsiniz. Modeli çıkarıp, hemen yapmaya başlayabilirsiniz.

Farklı Çardak Yapımı Çalışmaları başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*