Yeni Örgü Resim Desen Örnekleri – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Yeni Örgü Resim Desen Örnekleri – Resimli Anlatım

Örgü yapımında resim deseni kullananlar için bu yazımda çok güzel örnek desenler paylaştım. Hem örnek resmi hem de yapılan örgünün deseninin şablonlarını bu yazımda bulabilirsiniz. Bu tür çalışmalarla uğraşanlar iyi bilirler. Yeni örgü resim desen örnekleri olarak birkaç farklı desenli örgü resimleri paylaştım. Umarım işinize yarar. Yapımını anlatan kaynak bilgi bu yazımın sonunda kaynak olarak paylaşacağım yabancı sitede anlatılmış.

 

 

Ancak anlamadığım için o yazıları buraya sizlere kopyalamak istemedim. Yapılışını da anlamadığım için buraya anlatımını yazamadım. Fakat bu çalışmayı yapanlar örnek resimlerden hemen yararlanıp bu güzel çalışmaların aynısını yapabilirler. Yeni öğrenecekler ise kaynak siteyi Türkçeye çevirip anlatılanı yapmaya çalışabilirler. Buyurun resimli örneklere ;

source : http://krisknits.blogspot.com.tr/2007_12_01_archive.html

Strickmuster – modèle de tricot – knitting pattern

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Mandaldan Abajur Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir