YENİ ÖRÜMCEKLİ KUM BONCUK OYASI NASIL YAPILIR?


Kum boncuklu örümcek oyası

Çok değişik ve güzel bir oya modeli olup, beğeneceğinizi düşündüğüm için birlikte bu gün bu konuyu işleyelim istedim arkadaşlar. Örümcekli kum boncuk oyası çalışmasını tığ oyası kenar örneğini öğrenerek hemen yapmaya başlayabilirsiniz. Oya işleme dersleri ile ilgili de sitemizde anlatımlar ve çalışmalar mevcut.

Tığ işi boncuklu bileklik örebilir bu çalışma ile veya tığ oyası yapabilirsiniz. Bu modeli yeni kenar oyası modeli olarak da aslında paylaşabilirsiniz. Bilmeyenler veya öğrenmek isteyenler izleyerek kolayca eğitimini alabilirler.

Tığ ve boncuklar için değişik paylaşımları sitemizde zaman zaman paylaşmıştık ve yer vermiştik. Tığ oyası işi biraz meşakatli olduğu gibi bu işi bilenlerin daha iyi yaptığını düşünüyorum. Yeni iseniz epey zorlanabilirsiniz.

Örümcekli kum boncuk oyasının nasıl yapıldığına dair anlatımlı çalışma video şeklinde karşımıza çıkıyor hanımlar. İlk görüşte biraz karışık ve zor gibi olan modeli bazı hanımlar ise ben yaparım diyebilir. Ama biraz zor olduğu ortada.

Ama yine de hevesinizi kırmak istemem, hazırlayan kişi emek harcamış ve öğrenmeniz için her türlü bilgiyi vermiş. Kendilerine de teşekkür ediyoruz. Benzerlerini izleyeceğiniz videonun kanalını takip ederek bulabilirsiniz. Kolay gelsin arkadaşlar.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*