Yeni Parmak Ucu Yüzükler


yeni-parmak-ucu-yuzukler-eklem-yuzukleri37-737x415

Trend Parmak Ucu Yüzük Örnekleri

Son zamanlarda moda olmuş ve halen daha kullanılmakta olan parmak ucu yüzük modellerini sizlere sunmak istedim. Değişik ve güzel parmak ucu yüzük örneklerini seveceksiniz. Hatta hemen bir tane almak isteyeceksiniz. Bu tür takı çalışmaları özel yapılıyor veya marka adı altında satılabiliyor. Fiyat olarak pahalı olanı da var. Ucuzu da var.

Trend parmak ucu yüzük çeşitlerini hediye olarak almayı düşünebilirsiniz. Yada sevdiğiniz birisini mutlu etmede kullanabilirsiniz. Normal yüzük modelinden farklı olarak bunlar parmak uçlarına takılmakta.


Birçok izlediğimiz dizide güzel bayanlar bu tür parmak ucu yüzükleri kullanmakta. Bunu artık daha çok görebiliyoruz. Bir nevi moda olan ve kıyafet kombinleme işlerinde de parmak ucuna yüzük kullanıldığını görebilirsiniz.

Sizde parmağınızın ucuna yüzük alıp, etrafınızdakileri şaşırtabilir ve hatta onları kıskandırabilirsiniz. Takılarınıza uyumlu parmak ucuna yüzük veya takı çalışması olarak bu paylaştığım çalışmalar örnek olup, satın alarak sizde çok güzel parmak ucu yüzüğünüze kavuşabilirsiniz.

Göz Nuru Kapı Süsü Yapımı başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*