Yeni Perma Saç Modelleri 2016

 

 

1

 

Yeni Perma Saç Modelleri 2016

Saç modelleri bölümünden merhaba… bu yazımda sizlere birbirinden güzel perma saç modelleri paylaşacağım. Öncelikle paylaşacağım saç modellerini sizlere anlatmak istiyorum. İlk paylaşacağım yeni perma saç modelleri ise su dalgası adı verilen modeldir. Aşağıda örneklerini görebilirsiniz. Hemen sonrasında paylaşacağım modeller ise ; perma kısa saç modelleridir. Hemen onun ardından sizlere kalıcı perma saç modelleri ile ilgili örnekler paylaşacağım. Bir sonraki sırada ise kalın perma saç modellerini göreceksiniz.

 

 

Kalın permanın ardından yine ince perma saç modellerini paylaşacağım. Önceki paylaştıklarım kadınlar içindi… en son paylaşımım ise erkek perma saç modelleri olacak. Umarım örnek resimleri beğenirsiniz. Bu yazımda sadece tanıtıcı olarak her modelin örneklerini paylaşacağım. Ancak ilerleyen günlerde perma saç modellerinin yapımını anlatan çalışmaları videolu ve resimli olarak paylaşmaya çalışacağım.

Birbirinden farklı perma modellerini bu yazımda paylaştım. Umarım beğenirsiniz.

Dauerwelle Haar – perm hair – cheveux perm

 

Daha önce paylaştığımız Yeni Barbie Lüks Tatil Evi - Oyuncak Tanıtımı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. ipek dedi ki:

    bazı modeller gayet hoşuma gitti

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir