Yeni Püsküllü Takı Modelleri


yeni-puskullu-taki-modelleri19-460x415

Takı tasarım bölümüne eklediğim bu yazımda sizlere 2016 püsküllü takı modellerini araştırdım ve paylaştım. Katılacağınız bir etkinliğe veya günlük hayatınızda kullanacağınız şık bir takı çeşididir diyebilirim. Evde bunun yapımını anlatan çalışmaları ilerleyen günlerde sitemizde paylaşmayı düşünüyorum. Fakat şimdilik sizlere sadece örnek olarak beğeneceğiniz 2015 yeni püsküllü takı modellerini paylaştım. Birbirinden güzel ve değişik takı modelleri ile kıyafet kombinleri yaparken zorlanmadan bu güzel takı çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Yeni püsküllü takı modeli yapımını anlatan çalışmaları sitemizde yer alan kendin yap bölümü ile nasıl yapılır kategorilerinde bulabilirsiniz. 2016 yılında en çok tercih edilen ve kullanılan bu son moda püsküllü takı seçeneklerini sizde kıyafetleriniz için düşünebilirsiniz. Şimdi sizleri yeni takı modelleri ile baş başa bırakıyorum.


Yeni takı modelleri ile hem harika kıyafet kombinleri yapabilirsiniz. Hem de bu güzel takılarla katılacağınız davetlerde veya etkinliklerde dikkat çekebilirsiniz. Birbirinden güzel takı modellerini sürekli olarak takı tasarım bölümünde paylaşıyorum. Kolay gelsin.

Boncuktan Kolye Yapmak başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*