YENİ SARMAŞIK SAÇ MODELİ YAPMAK

 

 

0

 

Yeni saç modellerini paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere yeni sarmaşık saç modeli yapmak için paylaştığım resimli anlatımdan yararlanarak sizde bu güzel saç modelini yapabilirsiniz.

Yapamasanız bile resimli anlatımı bir kuaföre gösterdiğinizde kısa sürede aynı modeli size yapacaktır. Benzer yeni saç modellerini hemen bu yazımın altında bulabilirsiniz. Onları da inceleyebilirsiniz.

Paylaştığım resimli anlatımda yer alan sarmaşık gülü saç modelini kolaylıkla yapabileceğinizi düşünüyorum. Yapımı tam detaylı bir şekilde resimli anlatımda paylaşılmış.

Tek yapmanız gereken bu güzel modeli yapacağınız kişiye resimli anlatımdan yararlanarak aynısını yapmak. Şimdi sizleri resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

 

 

Daha değişik ve farklı saç modelleri için sitemizde yer alan ” Saç Modelleri ” kategorisine göz atabilirsiniz. Kolay gelsin.

yeni-sarmasik-sac-modeli-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-6759.html

 

Daha önce paylaştığımız VİDEO ANLATIMLI 30 DAKİKADA PATİK NASIL ÖRÜLÜR başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir