Yeni Tığ İşi Çiçek Motif Örneği – Resimli Anlatım

 

 

1

 

Yeni Tığ İşi Çiçek Motif Örneği – Resimli Anlatım

Bir önceki yazımda sizlere dantel işleri bölümüne çok güzel bir kare motifli dantel örneği paylaşmıştım. Bu makalemde ise sizlere yeni tığ işi çiçek motif örneği yapımı ile ilgili güzel bir çalışma paylaştım. Örnek bir adet tığ işi çiçek motif örneği ve yapılışını gösteren şema da yine yazımda eklidir.

 

 

Tığ işi ile uğraşanlar bu güzel çalışmayı yapabilirler. Tığ işi yapılan çalışmaları sürekli olarak araştırıyorum ve güzel çalışmalar karşıma çıkıyor. Bu yazımda da çok güzel bir çalışmayı sizlere paylaştım. Tığ işi çiçek motif örneği yapılışını göreceğiniz çalışmada ayrıca şablonu da bulunmaktadır.

Üstteki şemayı kullanarak bu güzel tığ işi çiçek motifini sizde yapabilirsiniz. Diğer tığ işi örneklere sitemizdeki ilgili kategoriden ulaşabilirsiniz. Yine bu yazımın sonunda benzer çalışmalara ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : mark-mari.blogspot.ru

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kare Şeklinde Yıldız Motifli Anlatımlı Dantel Örnekleri başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. 8 Kasım 2016

    […] Tığ işi çiçek yapımı ve benzeri çalışmaları yine tığ işi kategorisinde bulabileceğiniz gibi, bu yazımın hemen sonunda yer alan benzer yazılar kısmında da karşınıza çıkmaktadır. Benzer çalışmaları mutlaka incelemenizi öneririm. Kolay gelsin. […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir