Yeni Tığ İşi Kolyeler 2016

yeni-tig-isi-kolye-modelleri15

Yeni Tığ İşi Kolyeler 2016

Evde tığ işi yapılan kolye modellerini bu yazımda paylaştım. Birbirinden güzel ve değişik kolye türlerini görünce şaşıracaksınız. İşin ilginç yanı ise tüm bu kolyeler tığ işi çalışmalardan oluşuyor. Yeni tığ işi kolye modellerini beğeneceğinizi umuyorum. Diğer tığ işi çalışmaları ilgili kategoride bulabilir ve inceleyebilirsiniz.

Bu yazımda tığ işi kolyelerin yapılışını değil sadece örneklerini paylaştım. Ancak yapılışlarını bulduğumda sizlere yine bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim. Farklı tığ işi çalışmalar bu yazımın sonunda karşınıza çıkacak… dilerseniz o çalışmalara da göz atabilirsiniz. Sizde evinizde böyle güzel çalışmalar yapıyorsanız bize gönderebilirsiniz. İşte yeni tığ işi kolye örnekleri ;

Tığ işi kolye modelleri bu şekildedir. Farklı tığ işi kolye örnekleri buldukça sizlere bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

häkeln Halskette – crochet necklace – collier de crochet

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*