0

 

Yeni Tığ İşi Lale Desenli Örgü Modeli Yapımı

 

 

Yeni Tığ İşi Lale Desenli Örgü Modeli Yapımı

Tığ işi çalışmalara epey ara vermiştim. Bu makalemde sizlere çok güzel bir anlatım paylaştım. Yeni tığ işi lale desenli örgü modeli yapılışı ile ilgili paylaşacağım anlatımlı çalışma sayesinde sizde bebek battaniyesine bu modeli yapmayı düşünebilirsiniz.

Yine klozet takımı veya çocuklara yelek örüyorsanız bu desenler çok işinize yarayacak. Özellikle kış aylarında kendinize, eşinize veya çocuklarınıza öreceğiniz süveter gibi kıyafetlere de bu desenler çok yakışmaktadır.

Yazımın sonunda paylaşacağım anlatımlı çalışmayı izleyerek sizde tığ işi lale desenli örgü modelini yapmayı öğrenebileceksiniz. Tığ işi diğer çalışmalarımıza sitemizde yer alan tığ işi kategorisinden ulaşabilirsiniz. Tığ işi lale deseni yapmayı öğrenmek için paylaşacağım anlatımlı videoda her detay kısım kısım anlatılmaktadır. Yapmanız gereken lale desenini öğrenmek için videoyu iyice izlemek…

Şimdi sizlere anlatımlı video öncesi tığ işi lale desenli örgü modeline örnek bir resim paylaştım.

 

 

yeni-tig-isi-lale-desenli-orgu-modeli-yapimi

Yukarıda lale desenli örgü modeli tığ işi olarak yapılmış ve yapılışı anlatılmaktadır. Video yabancı dil fakat görsel olarak yapılan çalışmayı tığ işi ile uğraşanlar hemen kapıp bu çalışmayı kolaylıkla yapabilirler. Kolay gelsin.

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Alçıdan Mumluk Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir