Yeni Tığ İşi Patik Şablonu

 

 

0

 

Evde patik yapan kullanıcılar için paylaştığım bu güzel çalışmada da gri patik yapmak isteyenler için farklı bir şablon bulunuyor. Şemasından örneğini çıkarıp aynısını yapabilirsiniz. Fakat tam tarifi verilmemiş.

Sadece örnek resmi ve şablonu paylaşılmış. Anlatımını pek paylaşılmamış. Fakat evde patik ören bayanlar bu güzel resimli anlatımdan örneği çıkaracaklardır.

Sitemizde patik kategorisinde birçok tığ işi patik yapımı veya daha değişik patik çalışmalarını bulabilirsiniz. Evde kolay yapılan patik çalışmalarını hemen bu yazımın altında da görebilirsiniz.

Benzer patik çalışmalarını buldukça sizlere yine paylaşacağım. Tığ işi yeni patik modeli yapmak için bu yazımda paylaştığım resimli anlatımda fazla detay olmasa da evde patik yapan hanımlara fikir vereceğini düşünüyorum. Şimdi sizleri yeni tığ işi patik şablonu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

yeni-tig-isi-patik-modeli-sablonu

source : http://postila.ru/post/5827892

 

Daha önce paylaştığımız Yeşil Örgü Tığ İşi Patik Modeli Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir