Yeni Tığ İşi Yelek Örneği – Şablonlu

 

 

0

 

Yeni Tığ İşi Yelek Örneği – Şablonlu

Tığ işi çalışmalar yapan hanımlara bu sefer güzel bir yelek örneği paylaştım. Yapımını anlatamasam da paylaştığım şablondan yararlanarak tığ işi ile uğraşan bayanlar örneğini çıkarıp kolayca yapabilirler. Yeni tığ işi yelek örneğini altta örnek resimleri ve yapımını gösteren şablonuyla birlikte paylaştım. Tığ işi yelek modellerini hemen hemen her gün paylaşmaya çalışıyorum.

 

 

Tığ işi kategorisine göz atacak olursanız birbirinden farklı tığ işi çalışmalar karşınıza çıkacaktır. Yine bu yazımın sonunda benzer çalışmalar da karşınıza çıkacak olup, dilediğiniz çalışmayı inceleyebilirsiniz. Yabancı bir sitede karşılaştığım bu güzel yelek modelinin benzerlerini yine buldukça sizlere bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim. Farklı yelek modellerini sitemizde yer alan yelek modelleri kategorisinden paylaşmaya devam ediyorum.

Tığ işi yeleğin önden görünüşü.

 

Tığ işi yelek modelini beğendiyseniz yorumlarınızı bekliyorum. Sizde evinizde bu tür çalışmalar yapıyorsanız? bizimle paylaşabilirsiniz. Gönderdiğiniz çalışmaları sitemizde sizin isminizle yayınlarız.

source : http://www.stranamam.ru/post/7000299/

Häkeln Weste – crochet vest – crochet gilet

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Peynirli Pastane Poğaçası Yapımı - Anlatımlı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir