Yeni Tığ İşi Yelek Örneği – Şablonlu

1x1.trans

Yeni Tığ İşi Yelek Örneği – Şablonlu

Tığ işi çalışmalar yapan hanımlara bu sefer güzel bir yelek örneği paylaştım. Yapımını anlatamasam da paylaştığım şablondan yararlanarak tığ işi ile uğraşan bayanlar örneğini çıkarıp kolayca yapabilirler. Yeni tığ işi yelek örneğini altta örnek resimleri ve yapımını gösteren şablonuyla birlikte paylaştım. Tığ işi yelek modellerini hemen hemen her gün paylaşmaya çalışıyorum.


Tığ işi kategorisine göz atacak olursanız birbirinden farklı tığ işi çalışmalar karşınıza çıkacaktır. Yine bu yazımın sonunda benzer çalışmalar da karşınıza çıkacak olup, dilediğiniz çalışmayı inceleyebilirsiniz. Yabancı bir sitede karşılaştığım bu güzel yelek modelinin benzerlerini yine buldukça sizlere bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim. Farklı yelek modellerini sitemizde yer alan yelek modelleri kategorisinden paylaşmaya devam ediyorum.

Tığ işi yeleğin önden görünüşü.

 

Tığ işi yelek modelini beğendiyseniz yorumlarınızı bekliyorum. Sizde evinizde bu tür çalışmalar yapıyorsanız? bizimle paylaşabilirsiniz. Gönderdiğiniz çalışmaları sitemizde sizin isminizle yayınlarız.

source : http://www.stranamam.ru/post/7000299/

Häkeln Weste – crochet vest – crochet gilet

Evde Peynirli Pastane Poğaçası Yapımı - Anlatımlı başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*