YENİ TOPLANMIŞ TOPUZ SAÇ MODELİ YAPMAK

 

 

0

 

Evde kolay toplanmış saç modeli yapmak için paylaştığım bu güzel resimli anlatımdan yararlanarak sizde aynı çalışmayı kendinize veya sevdiğiniz birisine yapabilirsiniz.

Yeni toplanmış topuz saç modeli yapmak için paylaştığım resimli anlatıma benzer birçok çalışmayı sitemizde bulunan ” Saç Modelleri ” kategorisinde bulabilirsiniz. Adım adım nasıl yapacağınız resimli anlatımda gösterilmiş.

Önce saçlarınızı topluyorsunuz. Daha sonra resimli anlatımdaki gibi arkadan toplu topuz saç modeline dönüştürüyorsunuz. Bu güzel saç modelini dışarıya çıkarken günlük hayatınızda kullanabilirsiniz.

Etkinliklerde kullanabilir ve çeşitli davetlere de yine bu güzel saç modelini yaparak da gidebilirsiniz. Şimdi sizleri evde kolay yapılan yeni toplanmış topuz saç modeli yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

yeni-toplanmis-topuz-sac-modeli-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-6792.html

 

Daha önce paylaştığımız EVDE KOLAY KIVIRCIK SAÇ MODELİ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir