YENİ TOPUZ ÖRGÜ SAÇ MODELİ YAPMAK

 

Topuz saç modeli arayanlar için farklı bir çalışma paylaştım. Bu yazımda paylaştığım resimli anlatımda topuz örgü saç modeli yapmak için tüm detaylar aşama aşama verilmiş.

Sitemizde yeni saç modellerini sürekli olarak paylaşıyorum. 2016 saç modelleri ve 2017 saç modellerini de buldukça yine bu başlık altından sizlere paylaşmaya devam edeceğim.

Yeni topuz örgü saç modelleri için bu yazımın hemen altında da karşınıza farklı çalışmaların resimli anlatımları ile videolu anlatımları çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz.

Evde kolay topuz saç yapmak için paylaştığım resimli anlatımdaki çalışmayı bir kuaföre veya evinizde kızınıza uygulayabilirsiniz.

 

 

Çok kısa sürede aynısını yapabilir ve düğün, parti, nişan gibi aktivitelere gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz. Şimdi sizleri paylaştığım yeni topuz örgü saç modeli ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

yeni-topuz-orgu-sac-modeli-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-6828.html

Daha önce paylaştığımız YENİ OKUL İÇİN ÖRGÜ SAÇ MODELİ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
About Aleyna
24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*