Yeni Turuncu Motifli Şal Örneği – Şablonlu

 

 

1

 

Yeni Turuncu Motifli Şal Örneği – Şablonlu

Bir önceki yazımda sizlere sarı renk çok şık ve harika bir şal modelinin yapılışını gösteren şablon paylaşmıştım. Bu yazımda da yine farklı bir kaynakta karşılaştığım çok güzel turuncu renk şal modelinin yapılışını anlatan şablon paylaşacağım. Evde kolay şal yapımı ile ilgilenenler bu paylaştığım yeni turuncu motifli şal örneğinin şablonunu çok beğenecekler.

 

 

Evde şal yapılışı ile uğraşıyorsanız bu güzel turuncu renk şal örneğini de denemelisiniz. Evden para kazanmak isteyen bayanlara yine burada görev düşüyor. Bu güzel çalışmayı yapmayı öğrenerek, satacakları çok güzel bir ürüne sahip olmuş olurlar. Bu güzel çalışmanın benzerlerini yine bu yazımın sonunda görebilirsiniz. Onları da incelemenizi tavsiye ederim. Kolay gelsin.

source : http://www.liveinternet.ru/users/3412846/rubric/4087945/

Orange Schal – châle orange -orange shawl

 

 

Daha önce paylaştığımız Yeni Motifli Şal Örneği - Şablonlu başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. 6 Kasım 2016

    […] stilleri ile ilgili tüm bilgileri bu yazımızda öğrenebileceksiniz. Bu makalemde sizlere şal bağlama aşamalarını anlatımlı bir video halinde paylaştım. Bu sayede sizde şal nasıl bağlanır? tesettür […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir