Yeni Turuncu Motifli Şal Örneği – Şablonlu


Yeni Turuncu Motifli Şal Örneği – Şablonlu

Bir önceki yazımda sizlere sarı renk çok şık ve harika bir şal modelinin yapılışını gösteren şablon paylaşmıştım. Bu yazımda da yine farklı bir kaynakta karşılaştığım çok güzel turuncu renk şal modelinin yapılışını anlatan şablon paylaşacağım. Evde kolay şal yapımı ile ilgilenenler bu paylaştığım yeni turuncu motifli şal örneğinin şablonunu çok beğenecekler.

Evde şal yapılışı ile uğraşıyorsanız bu güzel turuncu renk şal örneğini de denemelisiniz. Evden para kazanmak isteyen bayanlara yine burada görev düşüyor. Bu güzel çalışmayı yapmayı öğrenerek, satacakları çok güzel bir ürüne sahip olmuş olurlar. Bu güzel çalışmanın benzerlerini yine bu yazımın sonunda görebilirsiniz. Onları da incelemenizi tavsiye ederim. Kolay gelsin.

source : http://www.liveinternet.ru/users/3412846/rubric/4087945/

Orange Schal – châle orange -orange shawl

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*