Yeni Yazlık Şal Modeli Yapılışı ve Anlatımı

1x1.trans

Yeni Yazlık Şal Modeli Yapımı

En güzel yazlık şal modellerini paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere yazlık şal modeli yapımı ve anlatımı ile ilgili güzel bir video paylaşacağım.

Arzu hanımdan yine bizleri mutlu edecek güzel bir çalışma olup, kendisine bu emekleri için teşekkür etmek istiyorum. Bu yazımızda paylaştığımız ve Arzu hanımın bu güzel anlatımına yer verdiğimiz çalışmanın adı yazlık şal modeli yapılışı olup, sizde öğrenebilir ve yapmaya başlayabilirsiniz.

Anlatımlı bu güzel çalışma hem tığ işi olup, iki renk iplikle yapılıyor. Yaparken zorlanmayacağınız bir model ve kısa sürede yapıp, yazın üstünüze alıp kullanacağınız harika ince bir şal modeli sahibi de olmuş olacaksınız.

yeni-yazlik-sal-modeli-yapimi-ve-anlatimli-videosu
yeni-yazlik-sal-modeli-yapimi-ve-anlatimli-videosu

Dilerseniz tek renk de örüp kullanmaya başlayabilirsiniz hanımlar. Bu tür şal modellerini sitemizde daha önce de çoğu kez anlatımlı ve örnek resimli olarak paylaştığımızı hatırlıyorum.


Kolay şal modeli yapmak için ilk olarak tığ işini iyi öğrenmeniz gerekiyor. Daha sonra aşamaları gerçekleştirip kısa sürede bu güzel şalı kendinize veya sevdiğiniz birisine yapmaya başlayabilirsiniz.

Anlatımlı şal çalışmaları sayesinde model model renk renk değişik şal örnekleri ortaya çıkarabiliyoruz. Arzu hanımda sağolsun bu konuda bize yol gösteriyor. Bu tür çalışmaları her zaman sevmişimdir hanımlar. Hem hemen öğrenmemize vesile oluyorlar. Hem de değişik şal modellerinin sahibi olmuş oluyoruz. Kolay gelsin hanımlar.

kaynak : https://www.youtube.com/channel/UC0EfV15pF3VVIzIUKW-PRug

En İlginç Lif Modelleri başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*