Yeni Yüz Mimik Örnekleri 2016

yeni-yuz-mimik-ornekleri7-355x415

Yeni Yüz Mimik Örnekleri 2016

Bu makalemde sizlere birbirinden güzel yüz boyama veya yapacağınız çalışmalarda kullanabileceğiniz en güzel mimik örneklerini paylaştım. Yeni mimikler arıyorsanız bu yazımda paylaştığım örneklerden yararlanabilirsiniz. Bir yastık diktiğinizde veya keçeden bir oyuncak yaptığınızda en çok zorlandığınız kısım yüz kısmına nasıl bir yüz yapacağınızdır. Bu yazımda paylaştığım örnek yüzleri kullanarak yaptığınız çalışmalara çok güzel bir şekilde mimik çalışmaları yapabilirsiniz.

Yazımda paylaştığım yeni yüz mimik örnekleri sayesinde yaptığınız her türlü işinizde bu çalışmalardan yararlanabilecek ve çalışmanızı tamamlayabileceksiniz. Yüz mimiklerini kesip şablon haline getirebilirsiniz. Yada bilgisayarınızın ekranına kopya kağıdı koyarak üzerinden kalemle çizip, örnek yüz mimiklerinin şablonunu çıkarabilirsiniz.

Keçeden bir oyuncak çalışması yaptığınızda eğer yaptığınız oyuncağın örnek şablonu yoksa, en çok zorlanacağınız ve nasıl yaparım diye düşündüğünüz kısım yüzü olur. Fakat altta paylaştığım çalışmalardan yararlanarak yaptığınız projeye uygun yüz çehresini kolaylıkla belirleyebilirsiniz. Aynı zamanda örnek resimlerden yararlanıp, çocuklarınıza boyama kitabı olarak da bu mimik örneklerini kullanabilirsiniz. Beğendiğiniz mimik resimlerinin çıktısını alıp, boyanabilenleri çocuklarınıza boyama kitabı şeklinde de sunabilirsiniz. Sitemizde resim boyama kısmında çocuklar için birbirinden güzel ve yeni boyama resim örnekleri paylaşıyorum. O bölümlere de göz atmanızı öneririm.

Kendin yap kategorisinde de yine birçok oyuncak çalışması ve resim çalışmasını kolaylıkla bulabilirsiniz. Sizleri şimdilik yeni yüz mimik örnekleri ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

Yapacağınız tüm çalışmalarda bu yüz çehrelerine veya mimik resimlerine ihtiyacınız olabilir. Kolay gelsin.

source : http://vk.com/wall-86854715_2444

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

1 Comment on Yeni Yüz Mimik Örnekleri 2016

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*