Yeşil Örgü Bebek Bot Modeli Yapmak

 

 

0

 

Evde örgü bebek bot modeli yapmak için yeşil renkte yapılmış bir çalışma paylaştım. Resimli anlatımı bulunan paylaşımda adım adım nasıl yapıldığı örnek olarak paylaşılmış.

Yeşil örgü bebek patik modeli yapmak için paylaştığım resimli anlatımdan yararlanarak sizde benzerlerini yapabilirsiniz. Evde kolay yapılan çalışmalar sayesinde hem kolay patik modeli yapmayı öğreneceksiniz.

Hem de sitemizde diğer çalışmalara da göz atarak daha fazla yeni örneklere ulaşabileceksiniz. Bu yazımın hemen altında benzer çalışmalar karşınıza çıkacak. Onları da inceleyerek çok güzel bebek patik modeli yapabilirsiniz.

Yeşil örgü bebek patik modeli hem güzel hem de benzerlerini daha önce de paylaştığımı hatırlıyorum. Şimdi sizleri yeşil tığ işi bebek bot modeli yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

yesil-orgu-bebek-bot-modeli-yapmak

source : http://weheartit.com/entry/223131127

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Tığ İşi Örgü Bebek Botu Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir