Yeşil Örgü Tığ İşi Patik Modeli Yapmak

 

 

0

 

Evde kolay patik yapmak isteyenlere yine fikir olacak güzel bir çalışma paylaştım. Bu yazımda sizlere yeşil örgü patik modeli yapmak için resimli bir örnek paylaştım.

Yeşil örgü tığ işi patik modeli yapmak isteyenlere fikir verecek bu güzel örneğe benzeyen birçok çalışmayı sitemizde yer alan ” Patik Modelleri ” bölümünde bulabilirsiniz.

Yeşil patik modeli yapmak için daha önce paylaştığım çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Evde kolay yapılan tığ işi yeşil örgü patik modelinin yapımını tam detaylı anlatmamışlar.

 

 

Ancak yinede patik çalışması yapanlar bu güzel örnekten yararlanarak farklı patik modelleri yapabilirler. Sitemizde hatta bu yazımın hemen altında farklı patik çalışmalarına ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

yesil-orgu-tig-isi-patik-yapmak

source : http://postila.ru/id1750490/posts

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay Örgü Başlık Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir