Yıldız Örneği Nasıl Yapılır?

yıldız-orgu-modeli-yapilisi

Yıldız Örneği Nasıl Yapılır?

Yine bir örgü örneğini sizlerle paylaşacağız. Bu örneğin adı ise yıldız örneği… Yapılışını paylaşacağımız videoyu izleyerek öğrenebilirsiniz. Evde örgü işleri yapıyorsanız bu tür yeni örgü örnekleri her zaman işimize yarar.

Sizde altta paylaştığım örnek resimlerin dışında anlatımından yararlanarak videolar sayesinde kolay yıldız örneği yapmayı öğrenebilirsiniz. Yıldız örneği çalışması arayanlar olabilir diye örnek resim ve anlatımda eklediğimiz yazının benzerlerini sitemizde bulabilirsiniz.

Sizde ilk kez yıldız örgü örneği yapmak istiyorsanız bu güzel çalışma sizin de işinize yarayacak. Evde kolay yapılan örgü örnekleri ve örgü videloarına ulaşacağınız sitemizde birbirinden güzel ve değişik çalışmalar paylaştığımızı hatırlatmak isterim. Kolay gelsin.

yıldız-orgu-modeli-yapilisi

yildiz-orgu-ornegi-yapilisi

Sterne-Webmuster – star weave pattern – motif étoiles armure – stella tessere modello – stjerne væve mønster – patrón de tejido estrella

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*