Yıldız Örneği Nasıl Yapılır?

 

 

0

 

Yıldız Örneği Nasıl Yapılır?

Yine bir örgü örneğini sizlerle paylaşacağız. Bu örneğin adı ise yıldız örneği… Yapılışını paylaşacağımız videoyu izleyerek öğrenebilirsiniz. Evde örgü işleri yapıyorsanız bu tür yeni örgü örnekleri her zaman işimize yarar.

Sizde altta paylaştığım örnek resimlerin dışında anlatımından yararlanarak videolar sayesinde kolay yıldız örneği yapmayı öğrenebilirsiniz. Yıldız örneği çalışması arayanlar olabilir diye örnek resim ve anlatımda eklediğimiz yazının benzerlerini sitemizde bulabilirsiniz.

Sizde ilk kez yıldız örgü örneği yapmak istiyorsanız bu güzel çalışma sizin de işinize yarayacak. Evde kolay yapılan örgü örnekleri ve örgü videloarına ulaşacağınız sitemizde birbirinden güzel ve değişik çalışmalar paylaştığımızı hatırlatmak isterim. Kolay gelsin.

 

 

yıldız-orgu-modeli-yapilisi

yildiz-orgu-ornegi-yapilisi

Sterne-Webmuster – star weave pattern – motif étoiles armure – stella tessere modello – stjerne væve mønster – patrón de tejido estrella

 

 

Daha önce paylaştığımız Kedi Gözü Örneği Nasıl Yapılır? başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir