YOĞURT KOVASINDAN OYUNCAK DAVUL YAPMAK

 

 

0

 

Yoğurt kovasından oyuncak davul yapmak için paylaştığım bu güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmasını sizde çocuklarınıza yapabilirsiniz. Bu tür değerlendirme çalışmaları ile çocuklarınızı sevindirebilirsiniz. Yoğurt kovasından oyuncak bando yaparak çocukları mutlu edebilirsiniz.

Evde kolay oyuncak yapmak için paylaştığım diğer çalışmalar arasında bu güzel çalışmanın ön sıraları kapacağını düşünüyorum. Çünkü yapımı kolay ve kısa sürede çocuklarınızı mutlu etmek ve onları sevindirmek için yapabilirsiniz.

Yapımı kolay olan çalışmayı aşama aşama anlatıldığı gibi uzun sürmeden yapmış olacaksınız. Benzer güzel çalışmaları buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri bu güzel kovadan davul yapma çalışmasının detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

source

yogurt-kovasindan-oyuncak-davul-yapmak

 

 

Daha önce paylaştığımız KOLAY GEYİK BOYAMA RESİMLERİ başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir