Yonca Lif Örneği Yapılışı Resimli

 

 

0

 

Yonca Lif Örneği Yapılışı Resimli

Birçok lif örneği arasında yine en kolay yapılan örneklerden birisi yonca lif örneğidir. Lif örneklerini sitemizde oldukça geniş bir şekilde paylaşmaya çalışıyoruz. Kaynak sitelerden nasıl yapıldıklarını, farklı resimleri ve videoları sizler için derliyor ve sunuyoruz.

Değişik lif örneklerini sizlere araştırıp bu başlıktan paylaşmaya devam etmekteyim. Sizlerde evinizde lif yapımı ile uğraşıyorsanız ve farklı lif modelleri yapabiliyorsanız bize gönderebilirsiniz.

Gönderdiğiniz çalışmayı resimler halinde gönderip, isminizi bize iletirseniz sitemizde adınızla paylaşımınızı yayınlayabiliriz. Yine evden para kazanmak isteyen bayanlarda bu güzel yonca lif örneği yapılışını alttaki örnek resim ve anlatımlı videodan öğrenebilirler ve yapıp satabilirler.

 

 

Bu sayede evlerine ek kazanç getirmiş olurlar. Örnek yonca motifli lif modelleri aşağıda paylaştım. Yine yazımın sonunda anlatımlı videoda yer alıyor. İzleyip nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Bu yazımın sonunda benzer lif modelleri de karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz.

Bu yazımızda da sizlere çok kolay yapılışı olan yonca lif örneği ile ilgili bilgiler sunacağız.

Lif yapımı ile ilgileniyorsanız, bu videoyu izleyebilirsiniz.

Birbirinden güzel yonca motifli lif örneklerini araştırmaya devam ediyorum. Farklı yonca lif örnekleri bulursam yine sizlere bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim.

modèle de fibre luzerne – alfalfa fiber model – Luzerne Fasermodell

 

 

Daha önce paylaştığımız El Sokularak Kullanılan Lif Modelleri Resimli başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir