Yumurta Kolisinden Ayna Yapımı


Yumurta Kolisinden Ayna

Yumurta kolisi kullanarak süslü harika aynalar yapabilirsiniz. Bunun için boşalan yumurta kolilerini bir araya getirin ve resimli anlatımda gösterildiği gibi sizde bir aynanın etrafına bu çalışmayı yapın. Evde mutlaka yumurta kutusu veya kolisi vardır. Yoksa bile ilk satın alacağınız yumurta kolisini bu güzel çalışmayı yapmada kullanabilirsiniz.

Bu tür kartondan çiçek yapımı veya kartondan ayna yapımı çalışmalarını ben çok seviyorum. Hem güzel uğraşlar oluyor. Hem de kısa sürede yapıldığı için her zaman öneriyorum. Benzer çalışmaları buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

yumurta-kolisinden-ayna-yapimi

yumurta-kolisinden-ayna-yapimi2

spiegeln die Eierkarton – mirror the egg carton – refléter la boîte à œufs – spejle æggebakke – espelhar a caixa de ovos – specchio cartone di uova

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*