Yumurta Kolisinden Çerçeve Yapılışı Resimli Anlatım

 

 

0

 

Yumurta Kolisinden Çerçeve Yap

Yumurta kolisini genelde atarız. Ancak bu yazımızda yumurta kolisi kullanarak çok güzel çerçeveler yapılabileceğini göreceksiniz. Resimli anlatımdaki gibi bir çalışma yaptığınızda harika tablolara veya çerçevelere sahip olabilirsiniz. Evde boş zamanlarınızı değerlendirmek için bu güzel çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz.

Evde mutlaka yumurta kartonu vardır. Yada biten yumurtaların altından çıkan yumurta kolisini kullanabilirsiniz. Yapımı gayet kolay olan çalışmayı kısa sürede yapabilir ve sizde yaptığınız çerçeveyi süs amaçlı evinizde kullanabilirsiniz. Evde kolay süs çerçeve yapımıyla alakalı bu güzel projeyi ben çok sevdim. Sizde sevebilirsiniz.

 

 

yumurta-kolisinden-cerceve-yapimi

Rahmen der Eierkarton – framework of the egg carton – cadre de la boîte à œufs – rammerne af æggebakke – quadro da caixa de ovos – quadro del cartone di uova

 

Daha önce paylaştığımız Kalın İpten Kolye Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir