Yumurta Kolisinden Çiçek Buketi Yapılışı Resimli Anlatım

 

 

0

 

Yumurta Kolisinden Çiçek Buketi Yap

Karton yumurta kolisinden gül yapılışı, yumurta kolisinden çiçek yapımı ile ilgili paylaşımlarımız olmuştu. Bu yazımızda ise 6 ‘lık paketlerde satılan yumurta kolisinden yapılan güzel bir çalışmayı karşınıza getiriyoruz.

Yumurta kutusu değerlendirme çalışması olarak bir başka proje de bu oluyor. Bu güzel çalışma sayesinde çiçek buketi yapabilirsiniz. Evinizin kapısına süs yapabilirsiniz. Yumurta kolisinden kapı süsü yapmak veya yumurta kutusundan çiçek buketi yapıp süs amaçlı da kullanabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

bouquet of flowers from the egg carton – Blumenstrauß aus dem Eierkarton – bouquet de fleurs de la boîte à œufs – buquê de flores a partir da caixa de ovos – mazzo di fiori da cartone di uova – buket blomster fra æggebakke

 

Daha önce paylaştığımız Yumurta Kolisinden Gül Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir