Yumurta Kolisinden Çiçek Nasıl Yapılır?


yumurta-kolisinden-cicek-yapimi-461x415

Yumurta Kolisinden Çiçek Nasıl Yapılır?

Yumurta aldıktan sonra boşalan karton kolileri atmayın. Bunları kullanarak harika çiçek çalışmaları yapabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere yumurta kolisi kullanarak nasıl kolay çiçek yapılacağını göreceksiniz. Yumurta kutusundan çiçek yapmak için paylaştığımız bu güzel çalışma da öncelikle ne yapmanız gerektiği tek tek açıklanmış.

Altta yumurta kutuları mavi gibi gözükse bile bizdekiler gridir. Bu yüzden sprey boya ile istediğiniz boyaya boyadıktan sonra kurumasını bekleyebilir ve bu işlemlere öylece başlayabilirsiniz.

Sizde evde yumurta kolisinden çiçek yapıp yapay çiçek çalışmaları ile boş duran vazolarınızı donatabilirsiniz. Ancak dikkat edin, ıslanmasınlar. Çünkü karton malzemesi olduğu için eriyip bozulabilirler. Kolay gelsin.


yumurta-kolisinden-cicek-yapimi

die Eierkarton Blumen – the egg carton flowers – les fleurs de carton d’oeufs – i fiori di cartone uovo – as flores caixa de ovos – de æggebakke blomster

Pipet ve Pet Bardaktan Abajur Yapımı başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*