Yumurta Kolisinden Çiçek Nasıl Yapılır?

 

 

0

 

Yumurta Kolisinden Çiçek Nasıl Yapılır?

Yumurta aldıktan sonra boşalan karton kolileri atmayın. Bunları kullanarak harika çiçek çalışmaları yapabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere yumurta kolisi kullanarak nasıl kolay çiçek yapılacağını göreceksiniz. Yumurta kutusundan çiçek yapmak için paylaştığımız bu güzel çalışma da öncelikle ne yapmanız gerektiği tek tek açıklanmış.

Altta yumurta kutuları mavi gibi gözükse bile bizdekiler gridir. Bu yüzden sprey boya ile istediğiniz boyaya boyadıktan sonra kurumasını bekleyebilir ve bu işlemlere öylece başlayabilirsiniz.

Sizde evde yumurta kolisinden çiçek yapıp yapay çiçek çalışmaları ile boş duran vazolarınızı donatabilirsiniz. Ancak dikkat edin, ıslanmasınlar. Çünkü karton malzemesi olduğu için eriyip bozulabilirler. Kolay gelsin.

 

 

yumurta-kolisinden-cicek-yapimi

die Eierkarton Blumen – the egg carton flowers – les fleurs de carton d’oeufs – i fiori di cartone uovo – as flores caixa de ovos – de æggebakke blomster

 

 

Daha önce paylaştığımız Pipet ve Pet Bardaktan Abajur Yapımı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir