YUMURTA KOLİSİNDEN ÇİÇEKLİ KAPI SÜSÜ YAPMAK

 

 

0

 

Yumurta kolisinden çiçekli kapı süsü yapmak için bulduğum bu şık çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum. Daha önce yumurta kutusundan yapılanları çoğu kez paylaştığımı hemen bu yazımın altındaki benzer çalışmalardan anlayabilirsiniz.

Gerçekten yumurta kolisinden değişik ve ilginç çalışmalar yapılıyor. Hem eğlenceli çalışmalar hem de farklı süs çalışmaları ile hem gününüzü eğlenceli geçirmiş oluyorsunuz.

Hem de bu tür süs çalışmaları ile evinizde yapay çiçek, kapı süsü veya oyuncak dahi yapabiliyorsunuz. Daha önce yumurta kolisinden oyuncak yapmak ve çiçek yapmak gibi çeşitli çalışmalar paylaştığımı hatırlıyorum.

Hatta onlar çok beğenilmişti. Bu yazımdaki de beğenilecek gibi düşünüyorum. Çünkü hem değişik bir kapı süsü çalışması hem de zorlanmadan yapabilirsiniz.

Yumurta kolisinden kapı süsü yapmak için sanırım ilk paylaşımım bu olsa gerek. Şimdi çalışmanın resimli anlatımı ile sizleri baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

yumurta-kolisinden-cicekli-kapi-susu-yapmak

source

 

 

Daha önce paylaştığımız KOLAY HAYVAN ÇİZİM ÖRNEKLERİ başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir