Yumurta Kolisinden Gül Yapılışı Resimli Anlatım


yumurta-kolisinden-gul-yapilisi

Yumurta Kolisinden Gül Yap

Yumurta kolisinden yapılanları daha önceden paylaşmıştık. Yine sizlere yumurta kolisinden gül yapılışı ile ilgili güzel bir çalışma paylaşıyoruz. Yumurta kutusu değerlendirme çalışması olarak bu güzel projeyi boş bir zamanınızda yapmalısınız. Gerçekten eğlenceli ve bittiğinde ortaya harika bir çalışmanın çıktığını söyleyebilirim.


Yumurta kutusu şekil olarak bu tür çalışmaları yapmaya müsait. Her zaman karton değerlendirme veya kartondan bir şeyler yapmak için çalışmalar bulmuş ve paylaşmışımdır. Bu güzel çalışmayı da seveceğinizi düşünüyorum.

rose from the egg carton – stieg aus dem Eierkarton – est passé de la boîte à œufs – levantou-se da caixa de ovos – è passato da cartone di uova – steg fra æggebakke

Ayçiçeği Nakış Şemaları başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*