Yumurta Kolisinden Gül Yapımı Resimli Anlatım

 

 

0

 

Yumurta Kolisinden Gül Yap

Yumurta kolisini kullanarak harika güller veya çiçekler yapabilirsiniz. Bunun için boş yumurta kolisi, birazcık boya, yapıştırıcı ve bir adet vazo yeterli olacaktır. Evinizde yumurta kolisi varsa veya yumurtaları tükettikten sonra karton boşa çıktığı zaman bu güzel çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz.

Evde yumurta kutusundan gül yaparak sizde yapay çiçek şeklinde keyifle süs amaçlı evinizde kullanabilirsiniz. Anlatımlı karton gül yapımı çalışmalarından olan bu güzel değerlendirme çalışmasını ben çok sevdim. Sizinde seveceğinizi düşünüyorum. Kolay gelsin.

 

 

yumurta-kolisinden-gul-yapimi

stieg aus dem Eierkarton – rose from the egg carton – est passé de la boîte à œufs – steg fra æggebakke – levantou-se da caixa de ovos – è passato da cartone di uova

 

Daha önce paylaştığımız Tığ İşi Çiçek Motifi Yapımı Resimli Videolu Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir