Yumurta Kolisinden Gül Yapımı Resimli Anlatım

yumurta-kolisinden-gul-yapimi2-615x415

Yumurta Kolisinden Gül Yap

Yumurta kolisini kullanarak harika güller veya çiçekler yapabilirsiniz. Bunun için boş yumurta kolisi, birazcık boya, yapıştırıcı ve bir adet vazo yeterli olacaktır. Evinizde yumurta kolisi varsa veya yumurtaları tükettikten sonra karton boşa çıktığı zaman bu güzel çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz.

Evde yumurta kutusundan gül yaparak sizde yapay çiçek şeklinde keyifle süs amaçlı evinizde kullanabilirsiniz. Anlatımlı karton gül yapımı çalışmalarından olan bu güzel değerlendirme çalışmasını ben çok sevdim. Sizinde seveceğinizi düşünüyorum. Kolay gelsin.

yumurta-kolisinden-gul-yapimi

stieg aus dem Eierkarton – rose from the egg carton – est passé de la boîte à œufs – steg fra æggebakke – levantou-se da caixa de ovos – è passato da cartone di uova

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*