YUMURTA KOLİSİNDEN KAPIYA SÜS YAPMAK

 

 

0

 

Yumurta kolisinden kapıya süs yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını kısa sürede yapılışını öğrenip yapabilirsiniz. Anlatımlı karton süs çalışmasını zorlanmadan yapabilir ve evinizde hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Anlatımlı karton koliden süs yapmak veya yumurta kolisinden kapı süsü yapmak için paylaştığım çalışmayı boş zamanlarınızı değerlendirmede de kullanabilirsiniz. Kolayca öğrenip aynısını yapıp evinizin kapısında kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kapı süsü yapmak için paylaştığım karton çalışmasına benzerlerini hemen bu yazımın altından da ulaşabilirsiniz. Onları da inceleyerek nasıl yapıldıklarını öğrenebilir ve hemen yapmaya başlayabilirsiniz.

 

 

Kolay yapılan yumurta kolisi değerlendirme çalışmalarını sitemizde fazlaca bulacağınız gibi yine benzerlerini buldukça yine paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

source : pinterest

yumurta-kolisinden-kapiya-sus

 

 

Daha önce paylaştığımız TÜYLÜ İPTEN OYUNCAK KUŞ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir