Yumurta Kolisinden Kirpi Yapımı

 

 

0

 

Yumurta Kolisinden Kirpi Yap

Yumurta kolisinden yapılanlar köşesinde yine bu gün sizlere yumurta kolisi kullanarak neler yapılacağını göstereceğiz. Bu yazımızda sizlere yumurta kolisinden kirpi yapılışı ile ilgili resimli anlatım sunacağız. Farklı bir çalışma yapmak isteyenlere iyi bir çalışma örneğidir.

Evde yumurta kutusundan minyatür kirpi süs yapmak için bu güzel çalışmadan yararlanabilirsiniz. Kolay şekil verilebildiği için yumurta kolisinden her zaman bir şeyler yapılmıştır. Bu yüzden yumurta kutusunu atmayın ve çok güzel şeyler yapılabileceğini düşünün.

Sitemizde bu tür güzel çalışmalara da sıkça rastlayabilirsiniz. Hepsini de kolayca yapabilirsiniz. Yumurta kolisinden oyuncak yapabilir veya süs yapıp evde kullanabilirsiniz. Gerçekten değişik ve güzel şeyler yapılıyor. Kolay gelsin.

 

 

yumurta-kolisindan-kirpi-yapimi

 

 

Daha önce paylaştığımız Plastik Kaşıktan Lale Yapımı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir