Yumurta Kolisinden Kirpi Yapımı


Yumurta Kolisinden Kirpi Yap

Yumurta kolisinden yapılanlar köşesinde yine bu gün sizlere yumurta kolisi kullanarak neler yapılacağını göstereceğiz. Bu yazımızda sizlere yumurta kolisinden kirpi yapılışı ile ilgili resimli anlatım sunacağız. Farklı bir çalışma yapmak isteyenlere iyi bir çalışma örneğidir.

Evde yumurta kutusundan minyatür kirpi süs yapmak için bu güzel çalışmadan yararlanabilirsiniz. Kolay şekil verilebildiği için yumurta kolisinden her zaman bir şeyler yapılmıştır. Bu yüzden yumurta kutusunu atmayın ve çok güzel şeyler yapılabileceğini düşünün.

Sitemizde bu tür güzel çalışmalara da sıkça rastlayabilirsiniz. Hepsini de kolayca yapabilirsiniz. Yumurta kolisinden oyuncak yapabilir veya süs yapıp evde kullanabilirsiniz. Gerçekten değişik ve güzel şeyler yapılıyor. Kolay gelsin.

yumurta-kolisindan-kirpi-yapimi

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*