Yumurta Kolisinden Sepet Yapmak

 

 

0

 

Yumurta Kolisinden Sepet Yapmak

Yumurta kutusundan yapılanları daha önce çokça paylaşmıştım. Bu çalışma tamamen farklı geldiği için sizlere de paylaşmak istedim. Yumurta kolisinden sepet yapmak isteyenlere harika bir resimli anlatım paylaştım. Bu güzel çalışmayı sizde evde yapabilir ve süs aksesuarı olarak kullanabilirsiniz. Yaptığınız yumurta kolisinden sepet çalışmasının içerisine yapay çiçek koyarak evinizde vitrinlerinizi güzelleştirebilirsiniz. TV ünitesinin önüne koyabilir ve evinizde harika bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

Yumurta kutusundan neler yapılır? diyenlere sürekli olarak kağıt karton bölümünde resimli anlatımlarıyla birlikte projeleri paylaşmıştım. Kartondan yapılan çalışmalar ile evde harika projeler geliştirebilirsiniz. Paylaştığım resimli anlatım ile sizde yumurta kolisini atmak yerine harika sepet çalışmaları yapabileceksiniz. Sepet yapıp süs olarak kullanabilirsiniz. Kartondan sepet yaparak içine süs dekor çiçekler koyabilirsiniz.

 

 

Yumurta kolisinden sepet yapımı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

yumurta-kolisinden-sepet-yapmak

Kartondan yapılan çalışmaları seviyorsanız sitemizde yer alan kağıt karton kategorisinde birçok çalışmaya ulaşabilirsiniz. Yapımı kolay olan karton çalışmaları ile evinizi güzelleştirebilirsiniz. Aynı şekilde turistik yerlerde turistlere satabileceğiniz harika karton çalışmaları yapabilirsiniz. Bu tür çalışmaları seviyorsanız sizde evde kolaylıkla yapabilir ve yapımını öğrenerek kısa sürede harika karton çalışmaları gerçekleştirebilirsiniz.

source : http://www.icreativeideas.com/diy-woven-paper-easter-egg-basket-and-tray/

 

 

Daha önce paylaştığımız 2015 Yeni Kaban Modelleri başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir