YUMURTA KOLİSİNDEN YAPAY ÇİÇEK YAPMAK

 

 

0

 

Yumurta kolisinden yapay çiçek yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay yapılan kendin yap çalışmasını sizde kısa sürede yapabilirsiniz. Anlatımlı yapay çiçek çalışmalarını sitemizde daha önce de paylaşmıştık. Onlar da çok güzel ve bu güzel çalışma da boş zamanınızı değerlendirmede kullanacağınız güzel bir karton değerlendirme çalışmasıdır.

Yapımını anlatımdaki aşamaları takip ederek kısa sürede öğrenebilir ve aynısını yapabilirsiniz. Kapı süsü yapımı, süs yapay çiçek yapımı veya boşta duran vazoları doldurmak için sahte çiçek yapımında kullanabilirsiniz.

 

 

Yumurta kolisi yapay çiçek yapmak için oldukça uygun bir malzeme olup, her türlü şekli verebilirsiniz. Kartondan gül yapabilir veya papatya yapabilirsiniz. Çalışmayı boyamanız yeterli olacaktır. Kolay gelsin.

source : pinterest

yumurta-kolisinden-yapay-cicek-yapmak

 

 

Daha önce paylaştığımız YUMURTA KOLİSİNDEN KAPIYA SÜS YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir