Yumurtadan Yapılan Kapı Süsü Örnekleri

yumurtadan-yapilan-kapi-susu-ornekleri

Yumurtadan Yapılan Kapı Süsü Örnekleri

Keçeden kapı süsü veya kumaştan kapı süsü paylaşmayacağım. Bu yazımda sizlere bildiğiniz sofralarımızdan eksik etmediğimiz yumurtayı kullanarak yaptıkları kapı süs örneklerini paylaşacağım. Birbirinden değişik yumurta ile yapılmış kapı süslerini görünce şaşırabilirsiniz. Nasıl olur demeyin. Çünkü oluyor ve yapmışlar. Paylaşacağım örnek resimlerde bildiğiniz yumurtayı bütün veya yumurta kabuğu kullanılarak kapı süsleri yapılmış. Yumurtadan yapılan kapı süsü örneklerini görünce şaşıracağınızı söyleyebilirim.

İlginç bir çalışma gördükçe sizlere buradan paylaşmaya devam edeceğim. Yumurta kabuğunu işleme sanatı ile ilgili daha önce çalışmalar paylaşmıştım. Hatta örnekleriyle birlikte birçok çalışmayı sitemizde yer alan kendin yap kategorisinde ve dekorasyon kategorisinde rahatlıkla bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Paylaşacağım örnek kapı süsü çalışmaları ise şöyle ;

source : http://www.artideascrafts.com/easter-door-decorations/

Eier Türverkleidung – œufs garniture de porte – eggs door trim

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*