Yumurtadan Yapılan Kapı Süsü Örnekleri

 

 

0

 

Yumurtadan Yapılan Kapı Süsü Örnekleri

Keçeden kapı süsü veya kumaştan kapı süsü paylaşmayacağım. Bu yazımda sizlere bildiğiniz sofralarımızdan eksik etmediğimiz yumurtayı kullanarak yaptıkları kapı süs örneklerini paylaşacağım. Birbirinden değişik yumurta ile yapılmış kapı süslerini görünce şaşırabilirsiniz. Nasıl olur demeyin. Çünkü oluyor ve yapmışlar. Paylaşacağım örnek resimlerde bildiğiniz yumurtayı bütün veya yumurta kabuğu kullanılarak kapı süsleri yapılmış. Yumurtadan yapılan kapı süsü örneklerini görünce şaşıracağınızı söyleyebilirim.

 

 

İlginç bir çalışma gördükçe sizlere buradan paylaşmaya devam edeceğim. Yumurta kabuğunu işleme sanatı ile ilgili daha önce çalışmalar paylaşmıştım. Hatta örnekleriyle birlikte birçok çalışmayı sitemizde yer alan kendin yap kategorisinde ve dekorasyon kategorisinde rahatlıkla bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Paylaşacağım örnek kapı süsü çalışmaları ise şöyle ;

source : http://www.artideascrafts.com/easter-door-decorations/

Eier Türverkleidung – œufs garniture de porte – eggs door trim

 

 

Daha önce paylaştığımız Çocuklara Kumaştan Pijama Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir