YUMUŞAK KUMAŞTAN EV TERLİĞİ YAPMAK

 

 

0

 

Yumuşak kumaştan ev terliği yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı keyifle yapabilir ve evde kullanabilirsiniz. Daha önce de ev terliği yapmak için çeşitli çalışmalar paylaşmıştım. Anlatımlı terlik yapımı çalışmalarına hemen bu yazımın altından ulaşabilirsiniz.

Tek tıklama ile her türlü çalışmaya ulaşacağınız sitemizde resimli anlatımlar ve videolu anlatımlar yer alıyor. Bu sayede zorlanmadan nasıl yapıldığını öğrenebilir ve çok güzel terlik modelleri yapabilirsiniz. Yumuşak kumaştan ev terliği yapmak için paylaştığım çalışmanın şablonunda her aşama paylaşılmış.

Şablonda ki parçaları hazırladıktan sonra ev terliğini tamamlamaya başlayabilirsiniz. Yumuşak bir kumaş kullanılmış. Siz kumaş malzemesini kendinize göre değiştirebilirsiniz.

 

 

Daha önce de bu tür ev terliği yapımıyla ilgili paylaştığım çalışmalarda keçe veya kumaştan yapılışları gösteriliyordu. Bu çalışmada da yine anlatımlı ve detaylı olarak ne yapmanız gerektiği vurgulanmış. Kolay bir şekilde yapabileceğinize inanıyorum.

Adım adım terlik yapımı sayesinde zorlanmadan çok güzel terlikler yapabilirsiniz. Aşamalı çalışmayı kısa sürede yapacağınıza inanıyorum. Şimdi sizleri bu güzel çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

yumusak-kumastan-ev-terligi-yapmak

 

 

Daha önce paylaştığımız ANLATIMLI DUMANLI GÖZ MAKYAJI YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir