Yün İpi İle Arkadaş Bilekliği Örme Resimli Videolu

 

 

0

 

Yün İpi İle Arkadaş Bilekliği Örme Resimli Videolu

Bu tür çalışmalar genelde Makrome ipler ile yapılır. Fakat bu yazımızda sizlere makrome ipi ile değil de, yün ipler ile arkadaş bilekliği örmeyi göstereceğiz. Aşağıda sizin için derlediğimiz resimli anlatımları takip edebilir ve adım adım kendi arkadaş bilekliğinizi örebilirsiniz.

El yapımı bileklik yapılışı ile ilgili hemen hemen her gün değişik ve güzel çalışmalar paylaşmaya çalışıyorum. Anlatımlı bileklik yapımı ve değişik arkadaş bilekliği yapılışını anlatan birçok çalışmayı takı kategorisinde bulabilirsiniz.

Kendin yap kategorisinde tüm bileklik modellerinin yapımını anlatan çalışmaları paylaştım. Yine bu yazımın sonunda karşınıza değişik bileklik yapımı ile ilgili çalışmalar çıkacaktır. Dilerseniz o yazılarıma da göz atabilirsiniz.

Yün ipi ile arkadaş bilekliği örme resimli videolu anlatımdan yararlanarak sizde kendinize veya sevdiğiniz arkadaşlarınıza bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Yapımı gerçekten kolay ve pratik olan bu bileklik yapımı ile ister kendinize, isterseniz sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

 

 

yun-ipi-ile-arkadas-bilekligi-ormek

yun-ipi-ile-arkadas-bilekligi-ormek

 

Bu çalışmayı tek başınıza yapmak isterseniz resimdeki gibi bir teknik uygulayabilirsiniz.

 

 

 

bracelet ami – wristband friend – Armband Freund

 

Daha önce paylaştığımız Ponponlarla Uğurböceği Paspas Yapımı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir