YÜN İPTEN BÜYÜK PONPON TOP YAPMAK

1x1.trans

Yün ipten büyük ponpon top yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum. Anlatımlı yün ipten ponpon top yapmak için adımları takip ederek sizde çok güzel ponpon top yapabilir ve çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz.

Bu tür sağlıklı çalışmalar sayesinde çocuklarınıza keyifle oynayabilecekleri güzel oyuncaklar da yapmış olursunuz. Daha önce küçük ponpon yapmayı çatalla yapılışını paylaşmıştık. Anlatımlı çalışmalar hemen bu yazımızın altında karşınıza çıkacak.

Onları da incelemenizi tavsiye ediyorum. Kendin yap kategorisinde daha değişik çalışmalara da ulaşabilirsiniz. Anlatımlı ponpon yapımı sayesinde sizde kısa sürede çok güzel ponpon top veya süs yapmayı öğrenebilirsiniz.

Kısa sürede çok güzel ponpon top yapabilir ve evinizi süslemede de kullanabilirsiniz. Bu tür çalışmaların nasıl yapıldığını da öğrenerek, ileride lazım olabileceğini düşünebilirsiniz.


Anlatımlı ponpon yapımıyla ilgili renk seçimi size ait. İstediğiniz bir renkle bu güzel çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Adım adım ponpon yapımıyla ilgili çalışma ise şöyle ;

source

yun-ipten-buyuk-ponpon-top-yapmak

YÜN İPTEN KOLAY BİLEKLİK YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*