YÜN İPTEN MAKARAYLA ÖRGÜ YAPMAK

 

 

0

 

Yün ipten makarayla örgü yapmak için çok güzel bir çalışma buldum. Bu yazımda paylaştığım çalışma da ki fırfır makarayı ya bulun. Yada aynısını kartondan da yapabilirsiniz.

Ancak alüminyum olarak bulabilirseniz veya eşinize yada akrabanıza yaptırabilirseniz, aynı örgü çiçek çalışmasını kolaylıkla sizde yapmış olacaksınız. Makara satılıyor mu? bilmiyorum.

Ancak satılıyorsa da bulup bence bu güzel örgü çiçek çalışmasını yapmayı düşünebilirsiniz. Yün ipi makaraya doladıktan sonra resimli anlatımdaki gibi bağladıktan sonra çalışmanın aynısını dikişsiz bir şekilde yapmış olursunuz.

Resimli anlatımda adım adım ne yapmanız gerektiği ve yün ipi nereye dolamanız gerektiği açıkça belirtilmiş. Yapmanız gereken takip etmek ve anlatımdaki gibi yapmak. Şimdi sizleri yün ipten makarayla örgü çiçek yapmak için çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

yun-ipten-makarayla-orgu-cicek-yapmak

source

 

Daha önce paylaştığımız KOLAY FİL NASIL ÇİZİLİR başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir