YÜN İPTEN PONPON CİVCİV YAPMAK

 

 

0

 

Yün ipten ponpon civciv yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde kolayca yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde kendin yap çalışmasını yapıp sarkaç süs olarak kullanabilirsiniz. Oyuncak olarak kullanabilir ve çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz.

Yün ipten kolay ponpon yapmayı daha önce kartondan veya çatalla yapılışını paylaşmıştık. Bu güzel çalışmada yine yün ipten ponpon yapılarak civciv oyuncak olarak ortaya çıkarılıyor. Kolay ponpon civciv oyuncak yapmak için paylaştığım anlatımlı çalışma da ki aşamaları uygulayarak sarkaç süs olarak da bu güzel çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz.

 

 

Anlatımlı ponpon civciv oyuncak yapımı çalışması ile sizde satış amaçlı çok güzel ürünler oluşturabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

yun-ipten-ponpon-civciv-yapmak

 

Daha önce paylaştığımız YUMURTA KOLİSİNDEN YAPAY ÇİÇEK YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir