YÜN İPTEN PONPON HAYALET YAPMAK

1x1.trans

Ponpon hayalet sarkaç süs

Yün ipten ponpon hayalet yapmak için paylaştığım bu güzel ve anlatımlı çalışma sayesinde sizde kısa sürede çok güzel kendin yap çalışmaları yapabilirsiniz. Yün ipten ponpon yapmak için daha önce çatalla yapımı, kartondan yapımı ve değişik yapılış tarzlarını paylaşmıştık.

Onları inceleyerek sizde kolay ponpon yapmayı öğrenebilirsiniz. Bu güzel çalışma da yün ipten hayalet ponpon yapıp sarkaç süs şeklinde çocuk odasına veya sevdiğiniz odalarda süs niyetine kullanabilirsiniz. İçine mıknatıs yerleştirip, buzdolabına magnet olarak da kullanabilirsiniz.

Anlatımlı yün ipten sarkaç ponpon hayalet yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Kolay yapılan yün ipten ponpon hayalet çalışmalarını buldukça yine sizlere paylaşacağım. Şimdi sizleri anlatımla baş başa bırakıyorum.

Yün ipten süs hayalet yapımı

Yün ipten kartonla aslan sarkaç süsü yapımını öğrenmiştik. Bu yazımdaki çalışmayı da sevdim. Özellikle arabanın aynasına asılacak güzel bir sarkaç süs olduğunu düşünüyorum. Yapımı kolay ve siyah renk iplikle birlikte beyaz renk kullanarak yapıyorsunuz. Yapılışı karton kullanabilir veya çatal da tercih edebilirsiniz. Yada resimlerdeki gibi aynısını yapabilirsiniz.


yun-ipten-ponpon-hayalet-yapmak
yun-ipten-ponpon-hayalet-yapmak

Kartona önce siyah iplik sardıktan sonra bir süre sıkıca dolayıp, hemen sonrasında beyaz ip geçirmeniz gerekiyor. Hayalet için göz kısımlarını ise keserken dikkatli olun. Çok hassas beyaz iplerin altında kaldığı için yanlış kesmeniz sonucu hayaletin yüzü oluşmayabilir. Ben ilk yaptığımda bir gözü ile ağız kısmını birleştirdim yanlışlıkla. Siz dikkatli olun derim. Kolay gelsin hanımlar.

kaynak : https://blog.myprintables.com/

KUMAŞLA ÇİLEK OYUNCAK YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*