Yün İpten Ponpon Nasıl Yapılır

 

 

1

 

Yün ipten ponpon nasıl yapılır diyenler için ayrıntılı ve güzel bir resimli anlatım paylaştım. Daha önce de çatalla ponpon yapmak için benzer güzel çalışmalar paylaştığımı hatırlıyorum.

Hatta o paylaştığım çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Onları da incelemenizi öneriyorum. Bu yazımda sizlere yün ipten kolay ponpon yapmak için nasıl yapılacağına dair resimli güzel bir anlatım paylaştım.

Adımları takip ederek sizde kolay ponpon yapmayı öğrenebilirsiniz. Ponpon top yapmak için yün ip veya benzeri bir ip kullanabilirsiniz. Yapılışı ise öncelikle sıkıca bir kartona sardıktan sonra ortasından bağlayıp, kesmeniz gerekiyor.

 

 

Top haline getirmek biraz uğraştırıcı olsa da bittikten sonra küçük ponpon toplara sahip olmuş oluyorsunuz. Evde yün ipten ponpon yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

yun-ipten-ponpon-nasil-yapilir

source : http://www.repiny.com/pin-7441.html

Daha önce paylaştığımız Ayakkabı İpinden Kolay Bileklik Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Esma dedi ki:

    Ya bişi dicem ben tam anlamadımm keşke resimli anlatımın daha detaylı olsaydı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir