Yün İpten Ponpon Nasıl Yapılır

yun-ipten-ponpon-nasil-yapilir-700x415

Yün ipten ponpon nasıl yapılır diyenler için ayrıntılı ve güzel bir resimli anlatım paylaştım. Daha önce de çatalla ponpon yapmak için benzer güzel çalışmalar paylaştığımı hatırlıyorum.

Hatta o paylaştığım çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Onları da incelemenizi öneriyorum. Bu yazımda sizlere yün ipten kolay ponpon yapmak için nasıl yapılacağına dair resimli güzel bir anlatım paylaştım.

Adımları takip ederek sizde kolay ponpon yapmayı öğrenebilirsiniz. Ponpon top yapmak için yün ip veya benzeri bir ip kullanabilirsiniz. Yapılışı ise öncelikle sıkıca bir kartona sardıktan sonra ortasından bağlayıp, kesmeniz gerekiyor.

Top haline getirmek biraz uğraştırıcı olsa da bittikten sonra küçük ponpon toplara sahip olmuş oluyorsunuz. Evde yün ipten ponpon yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

yun-ipten-ponpon-nasil-yapilir

source : http://www.repiny.com/pin-7441.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

1 Comment on Yün İpten Ponpon Nasıl Yapılır

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*