Yuvarlak Banyo Ovunma Bezleri


yuvarlak-banyo-ovunma-bezi-455x415

Yuvarlak Banyo Ovunma Bezleri

Yuvarlak banyo ovunma bezleri arıyordum. Bunlar karşıma çıktı. Çok güzel örnekler olup, bu tür lif örnekleri arayanlar için sitemizde çokça paylaştığım güzel çalışmalardan birisi olduğunu söyleyebilirim.

Yuvarlak banyo ovunma bezleri olarak paylaştığım diğer çalışmaları hemen bu yazımın altında bulabilirsiniz. Şimdi sizleri örneklerle baş başa bırakıyorum.


Hepsi birbirinden güzel olan çalışmaları ben çok sevdim. Yeni yuvarlak banyo ovunma lifleri ile sizde yapacağınız zaman fikir almış olursunuz. Altta yapımını gösteren videolar da paylaştım. Kolay gelsin.

https://www.youtube.com/watch?v=EULX5OpT7qE

 

https://www.youtube.com/watch?v=b0_zLqYqCQY

Runde ist stolz auf Tuch – round prides itself on cloth – ronde se targue sur toile – rotonda si vanta di stoffa – runde bryster sig af klud – ronda se enorgullece de tela

Dantelli Ekmek Sepeti Modelleri başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*