Yuvarlak Lif Örnekleri 2016

 

 

0

 

Yuvarlak Lif Örnekleri 2016

Sizlere bu yazımızda yuvarlak şekilli lif örneklerini sunuyoruz. Tam 50 adet örnek lif resimlerini inceleyebilir ve aynısından kendinize de yapabilirsiniz. Tüm resimler internet üzerinden derlenmiştir.

En güzel yuvarlak lif modellerini bir yazıda derledik. Hepsi birbirinden güzel olan bu güzel lif örneklerine bayılacaksınız. Hatta bazılarını daha önce yaptığınızı da iddia edebilirsiniz. Ancak lif life benzer bunu unutmayın. Çünkü hepsi aynı çizgiden gidilerek yapılıyor.

 

 

Çoğu da birbirinin aynısı gibi ancak ufak tefek ayrıntılarla birbirlerinden ayrılmasını da bilmiyorlar. Banyo ovunma lif örnekleri arıyorsanız burada bulunan örnekler işinize yarayacak. Hepsi birbirinden güzel ve kaliteli çalışmalardır. Tanıtım amaçlı paylaşılmış olup, yapan varsa yorum bırakabilir.

Runde Luffa – round loofah – luffa rond – luffa rotondo – rund luffa – esponja redonda

 

Daha önce paylaştığımız Keçeden Yapılmış En Güzel Kapı Süsleri başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir