Yuvarlak Lif Örnekleri 2016


yuvarlak-banyo-lif-modelleri41-600x415

Yuvarlak Lif Örnekleri 2016

Sizlere bu yazımızda yuvarlak şekilli lif örneklerini sunuyoruz. Tam 50 adet örnek lif resimlerini inceleyebilir ve aynısından kendinize de yapabilirsiniz. Tüm resimler internet üzerinden derlenmiştir.

En güzel yuvarlak lif modellerini bir yazıda derledik. Hepsi birbirinden güzel olan bu güzel lif örneklerine bayılacaksınız. Hatta bazılarını daha önce yaptığınızı da iddia edebilirsiniz. Ancak lif life benzer bunu unutmayın. Çünkü hepsi aynı çizgiden gidilerek yapılıyor.


Çoğu da birbirinin aynısı gibi ancak ufak tefek ayrıntılarla birbirlerinden ayrılmasını da bilmiyorlar. Banyo ovunma lif örnekleri arıyorsanız burada bulunan örnekler işinize yarayacak. Hepsi birbirinden güzel ve kaliteli çalışmalardır. Tanıtım amaçlı paylaşılmış olup, yapan varsa yorum bırakabilir.

Runde Luffa – round loofah – luffa rond – luffa rotondo – rund luffa – esponja redonda

Keçeden Yapılmış En Güzel Kapı Süsleri başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*