Yüz Şekline Göre Kaş Nasıl Alınır?

 

 

0

 

Evde Kolay Yüz Şekline Göre Kaş Nasıl Alınır?

Bayanların önemsediği konuların başında gelen kaş alma işlemi ile ilgili sizlere bu gün yüzünüzün şekline göre nasıl kaş alacağınızdan bahsedeceğiz. Resimli ve videolu anlatımlar ile yüzünüze göre kaş alma işleminizi gerçekleştirebileceksiniz. Bu yazımda sizlere paylaştığım örnek resimlerden yararlanarak dilediğiniz karaktere bürüne bilirsiniz. Yüzünüzün şekline göre tercih edeceğiniz kaş tipi sayesinde hem daha bakımlı hem de daha şık gözükeceksiniz.

Evde kolay yüz şekline göre kaş nasıl alınır? diyorsanız, paylaştığım anlatımlı resimlerden yararlanabilirsiniz. Kişisel güzellik bakımından her gün yeni paylaşımlarda bulunmaya çalışıyorum. Bu yazımda da yine kişisel güzelliğine önem veren bayanlara yönelik güzel bir çalışma paylaştım. Bir nevi pratik bilgi de sayılacak bu bilgileri keyifle kullanabilirsiniz.

duzgun-kas-alma-yontemleri

evde-yuzunuzun-sekline-gore-kas-alma

 

 

yuzunuze-gore-kasinizi-duzgun-alin

yuzunuzun-sekline-gore-kas-alma-yontemi

Düzgün bir şekilde yüzünüzün şekline göre doğal güzelliğinize güzellik katacak şekilde kaşlarınızı aşağıdaki videoyu izleyerek düzgünce alabilirsiniz.

 

 

 

 

prendre des sourcils – take eyebrows – nehmen Sie die Augenbrauen

 

 

Daha önce paylaştığımız 2015 Şirin Küçük Kız Saç Modelleri Resimli başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir