Yüz Tipinize Göre Gözlük Seçimi 2016

 

 

0

 

Yüz Tipinize Göre Gözlük Seçimi 2016

Yeni bir gözlük alacaksınız fakat karar veremiyorsunuz. Belki bu yazımda paylaşacağım örnek resim işinize yarayabilir. Bu yazımda sizlere yüz tipinize uygun gözlüğü seçebilmeniz için uzmanlarca araştırılan bir çalışma paylaşacağım. Yüz hatlarınıza hangi gözlük tipinin gideceğini bu sayede kestirebilirsiniz. Yüz tipiniz hangisi ise ona göre kendinize yakışan gözlüğü kolayca seçebilirsiniz. Gözlük alırken bu bilgi aslında işinize yarayabilir. Yine kendinize değil de, bir arkadaşınıza gözlük alacaksanız onun yüz tipine göre de bu çalışmadan yararlanarak gözlük seçiminde yardımcı olursanız, hem sizin iyi bir gözlük seçen birisi olduğunuzu düşünürler. Hem de zevkli birisi olduğunuzu akıllarına getirirler. Yüz tipinize göre gözlük seçimi ile ilgili örnek çalışma ise şöyle ;

 

 

yuz-tipinize-gore-gozluk-secimi-2016

Choisissez des lunettes – choose glasses – wählen Sie Gläser

 

Daha önce paylaştığımız Evde Renkli İplerden Resim Çerçevesi Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir